NAŠE FILOZOFIE

PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY JSOU ZÁKLAD

Fandíme přírodním materiálům, jako je mosaz, dřevo, kůže, mramor, kov nebo beton. Mnoho výrobků z našeho portfolia je vyráběno ručně a z těch nejlepších materiálů. Naším záměrem je najít a vybrat pro Vás výrobce vysoce kvalitních produktů - takových, které Vám vydrží po mnoho let.

SERVIS KTERÝ VÁS VYNESE DO OBLAK

Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost. Pro nás je každý projekt jedinečný a budeme se mu věnovat na maximum. Ať už potřebujete kompletní návrh interiéru, šikovného elektrikáře nebo jeden jediný vzorek, abyste zjistili, zda bude zapadat do celkového konceptu - každý den a při každé příležitosti pro Vás uděláme, co Vám uvidíme na očích. Ruku na to!

MONOBRAND JE UNIKÁTNÍM KOKTEJLEM PŘEDNÍCH ZNAČEK, DESIGNOVÝCH STÁLIC I SKRYTÝCH PODKLADŮ

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Máte jakýkoliv dotaz? Jsme tu pro vás jak na telefonu, tak i na našem e-mailu.


KATRIN GRUND

Sales

katringrund@monobrand.cz

+420 601 323 856

Katrin je klíčový člen Monobrand týmu a především úžasný člověk, kterého si velmi vážíme. Stojí za odvážnými ambicemi Monobrandu, stále se dívá dopředu, vyhledává nové trendy a příležitosti. Má největší podíl na tom, že neustále rosteme, zlepšujeme se a přinášíme našim klientům jen to nejlepší! Již od založení firmy má na starosti vývoj, celkovou expanzi a životaschopnost společnosti. Práci bere jako hru a Monobrand je její dítě. Je výborný odborník ve své oblasti, ať už v pomoci klientům v hledání těch neperfektnějších prvků do jejich interiéru, nebo v konzultaci a směrování klientů na správný produkt. Katrin zkrátka vždycky ví, co poradit a vylepšit.